Завдання 2


        Єдинороги - поні , наділені магічним рогом , що дозволяє творити заклинання. З народження володіють телекінезом , але також можуть вивчити і інші види магії. Найчастіше зайняті в професіях , що вимагають тонкого звернення. Алікорни - єдині у своєму роді : мають і крила, і ріг. Об'єднують якості всіх видів поні, також володіють унікальними , містичними здібностями. На даний момент відомі чотири Алікорна ( спочатку були представлені лише два ) : принцеса Селеста , принцеса Місяць , принцеса каденс і Принцеса Сутінкова Іскорка .
       За словами Фауст, всі види поні володіють магією, просто єдинороги можуть краще її контролювати. Саме за допомогою магії земні поні спілкуються з природою, а пегаси ходять по хмарах.

Завдання:
1) Я запрошую тебе, друже разом зі мною здійснити прогулянку по хмарах. Тільки ця хмара виявилась не зовсім звичайною. Щоб пройти по ній, треба знайти в ній висловлювання про толерантність(2б.), а також назвати ім'я   його автора (2б.)

2)Як же цікаво подорожувати по хмарах! Віу-у-у-у-у
Давай на знайденій хмаринці полетим до мережі Інтернет в пошуках цікавих думкок визначних людей про толерантність.
Але, щоб повернутися назад, треба захопити з собою п'ять висловлювань, які тобі найбільше сподобались (1 б. за кожне висловлювання)
Порада: щоб інші друзі змогли скористатися нашою знахідкою, треба обов'язково вказати посилання на той сайт, де знайшов її. (Це додатковий 1 б.)
3)Заховай свою знахідку у хмарці. Скористайтеся сервісом Tagxedo або Wordle, Word It Out, Tagul, Word Cloud(5 б.)